Premiery filmowe i seriale online – gdzie ich szukać?

Premiery filmowe i seriale online – gdzie ich szukać?

Kinematografia jest Twoją pasją? Lubisz kino, ale nie zawsze masz okazję obejrzeć wszystkie produkcje? VOD film to rozwiązanie dla Ciebie! Szukasz miejsca, gdzie nie tylko zobaczysz całe sezony ulubionych seriali? A sprawdzałeś już VOD seriale? Kiedy tradycyjna telewizja i kino już dawno przestały spełniać Twoje oczekiwania to „oglądanie na życzenie” może się okazać strzałem w dziesiątkę!

Najlepsze produkcje filmowe i seriale oglądane „na życzenie”

Telewizja niedawno obchodziła swoje osiemdziesiąte urodziny. Od tego czasu bardzo wiele się zmieniło, ale zapewne nie fakt, że w dalszym ciągu jest to ulubiona rozrywka dla wielu ludzi. Jednak powszechnie lubiane są jedynie rzeczy, które podążają za duchem czasu i potrzebami swoich odbiorców. Fakt ten spowodował, że na przełomie lat zarówno sama telewizja, jak i sposób jej odbioru znacznie się zmieniły.

Przede wszystkim telewizja naziemna została zastąpiona satelitarną, a z biegiem lat zamieniła się w kablową. Z okien i dachów poznikały anteny, ale za to w każdym domu pojawił się dostęp do Internetu i komputer. Niemalże wszyscy ludzie posiadają telefony komórkowe. Obecne dziesięciolecie to czas na wkroczenie w telewizję internetową. Ta wykorzystuje technologię streamingową.

Telewizja internetowa nierozerwalnie łączy się z pojęciem VOD. Skrót ten w angielskim rozwinięciu oznacza: „video on demand”, co w przełożeniu na polski daje: „wideo na żądanie/życzenie”. Jak sama nazwa wskazuje – taką telewizję można oglądać o każdym czasie i z każdego miejsca na świecie. Widz sam wybiera, co chce oglądać. Nie jest ograniczony sztywną ramówką telewizyjną. Może zrezygnować z odtwarzania reklam.

Telewizja internetowa jest korzystna, ponieważ znajdziemy tutaj zdecydowanie więcej materiałów niż te, które są proponowane w tradycyjnych programach telewizyjnych. Do ich obejrzenie konieczne będzie jedynie łącze internetowe. Nie będziemy musieli więc dokupować specjalistycznych odbiorników.

VOD do rozwiązanie korzystne również pod względem ekonomicznym. Wiele materiałów obejrzymy tu bezpłatnie. Ponadto właściciele serwisów organizują liczne promocje. Również same pakiety dostępu są stosunkowo niedrogie i najczęściej można je bezpłatnie testować przez określony okres czasu.

Gdzie oglądać produkcje w trybie VOD?

Telewizję „na życzenie” możemy oglądać przy wykorzystaniu tradycyjnych przeglądarek internetowych. Te najpopularniejsze z pewnością będą świetnie obsługiwać wszystkie serwisy proponujące VOD. Dodatkowo filmy i seriale VOD obejrzymy na ekranach telewizorów z funkcją Smart TV. Firmy, które dysponują odpowiednimi środkami i bazą specjalistów stworzyły dedykowane aplikacje mobilne, które umożliwiają korzystanie z serwisów z poziomu telefonów komórkowych i tabletów.

VOD to opcja proponowana przez wielu dystrybutorów. Po wpisaniu odpowiedniej frazy do wyszukiwarki naszym oczom ukaże się szereg wyników. Warto wybierać jedynie te pozycje, które są sprawdzone pod kątem legalności oferowanych materiałów, a przede wszystkim przestrzegają praw autorskich twórców i ich dzieł.

Z naszej strony gorąco polecamy legalną telewizję internetową Ipla.tv. Daje ona dostęp do ogromnej biblioteki materiałów filmowych, seriali oraz bajek. Dodatkowo obejrzymy tam programy telewizyjne z Grupy Polsatu oraz transmisje „na żywo” z najważniejszych wydarzeń sportowych, kulturalnych i politycznych z kraju i ze świata.

IPLĘ obejrzymy przy wykorzystaniu urządzeń wszelkiej maści: komputerów, telewizorów, tabletów i telefonów komórkowych. Dla urządzeń mobilnych przygotowana została specjalna bezpłatna i w pełni intuicyjna aplikacja mobilna. Umożliwia ona oglądanie ulubionych filmów i seriali nawet w miejscach, w których nie ma dostępu do Internetu.

Ipla.tv daje możliwość bezpłatnego oglądania większości materiałów zgromadzonych na swoich serwerach. Do pozostałych wykupimy jednorazowy dostęp lub wejście pakietowe. Pakietów jest kilkanaście. Są one różnorodne pod kątem zawartości i jednocześnie spersonalizowane w sposób, który trafi w gusta nawet najbardziej wymagających widzów. Każdy z pakietów można bezpłatnie testować przez okres dwóch tygodni.

No Responses

Write a response