„Ślepnąc od świateł” w polskim Internecie

„Ślepnąc od świateł” w polskim Internecie

Jesteś fanem kina poważnego i filmów z gatunku thriller? A może czytałeś książkę o tym samym tytule i chcesz zobaczyć jej ekranizacje? Sprawdź gdzie oglądać, „Ślepnąc od świateł”.

Historia dilera, która porwała cały kraj

„Ślepnąc od świateł”, jest polskim miniserialem, który składa się z około godzinnych, ośmiu odcinków. Wyszedł od w 2018 roku i od tamtego czasu cieszy się sporą popularnością, wśród widzów z różnych pokoleń. Jest to ekranizacja książki, o tym samym tytule, na którą czekało wielu fanów. Opowiada ona historię Kuby, który po tym, jak ledwie nie skończył studiów na Akademii Sztuk Pięknych, zostaje dilerem narkotyków. Sprzedaje towar ludziom z różnych środowisk, a jego życie jest dość poukładane. Wszystko jednak się zmienia, kiedy na jego drodze pojawia się starej daty gangster, który niedawno wyszedł z więzienia. Recenzenci nie mogą przestać wychwalać gry aktorskiej, ukazanej w serialu oraz muzyki, która idealnie została dobrana, by podkreślić charakter i styl tego miniserialu. Również Warszawa, w której rozgrywa się główna akcja całego serialu, przedstawiona jest w sposób, w który wydaje się, jakby sama w sobie, była osobnym bohaterem.

Plusy oglądania filmów na portalach internetowych

Od kiedy, nastały czasy, w których oglądanie filmów i seriali, odbywa się online na porządku dziennym, telewizja odchodzi do lamusa. Co raz mniej osób wykupuje abonamenty telewizyjne i mniejsze są też tłumy na salach kinowych. Wszystko to, przez to, że oglądanie online, stało się tak wygodne, szybkie i komfortowe. Ma do niego dostęp każdy, kto posiada zainstalowany Internet i ma na czym oglądać. Potrzebne jest jedynie urządzenie z ekranem, takie jak telefon komórkowy, laptop lub komputer stacjonarny. W dzisiejszych czasach większość ludzi posiada przynajmniej jeden z tych sprzętów. Postęp technologiczny pozwolił również na użytkowanie ekranu telewizora do oglądania filmów i seriali online, bez potrzeby wykupywania abonamentu telewizyjnego. „Ślepnąc od świateł”, również możemy oglądać w Internecie, ze wszystkimi zaletami, jakie się z tego wywodzą. Ludzie przyzwyczajeni są już do oglądania filmów w zaciszu własnego domu. Wprowadziła to jako pierwsza telewizja, jednak Internet udoskonalił tę wizję. Teraz nie dość, że możemy oglądać, nie ruszając się z domu, to jeszcze sami możemy wybierać, co oglądamy. Nie musimy być już zależni od programów telewizyjnych i ich repertuarów. Możemy oglądać online, pozycje już naprawdę stare, jak i nowe hity kinowe. Wszystko w jednym miejscu. Nowym wynalazkiem, który wprowadził Internet, jest również możliwość, wybrania przez widza, o której i kiedy dokładnie chce i ma czas oglądać. Nie było dokonane to wcześniej w żadnej formie oglądania. Teraz to nie my dostosowujemy się do filmu, to on dopasowuje się do naszego grafiku dnia. Możemy również pauzować i odtwarzać, kiedy tylko chcemy. Nie ograniczają nas żadne zasady. „Ślepnąc od świateł” odcinki, znajdziemy już dziś na platformach typu IPLA. Legalna telewizja internetowa pozwoli nam na bezpieczne, wygodne i szybkie odtwarzanie naszych ulubionych filmów i seriali. Znajdziemy tam pozycje takie jak, „Ślepnąc od świateł” i wiele, wiele innych podobnych oraz całkowicie innych hitów kinowych.